Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

ondanaldim.com’a nasıl üye olabilirim?

Web sitemize üye olmak için anasayfamızda yer alan Üye OL butonuna tıklamanız gerekir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim, hizmet ve ulaşım problemleri oluşmaması açısından çok önemlidir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Sipariş verebilmek için üye olmam şart mı?

Ürün satın almanız için üye olmanız şart değildir. Sitemize üye olmadan da satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sitemize üye olduğunuzda yapmış olduğunuz alışverişlerden puan kazanır ve kazandığınız puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye olurken bültenlerimizin size gönderilmesini isteyerek ise avantajlı kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olursunuz.

Şifremi unuttum/bilmiyorum ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız şifre yenileme e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Anasayfada yer alan Giriş Yap butonunu kullanarak, açılan pencerede Şifremi Unuttum butonuna tıklamanız gerekir.

Yeni üyelerinize özel bir indiriminiz var mı?

Sitemize üye olduğunuzda tarafınıza ulaşacak e-bültenlerimizden fırsat ve indirimlerimizi her zaman takip edebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek hem ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir hem de takipçilerimize sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için, üye olduğunuz mail adresinden destek@ondanaldim.com adresine mail göndermeniz ve üyelik iptal talebinde bulunmanız gerekir.

Product added!
The product is already in the wishlist!

Alışveriş Sepeti

kapat